YouTube TV’den kullanıcılara bir haftalık içerik programına erişebilecek duyurusu.

Bir haftalık içerik programı

YouTube TV’nin masaüstüne yeni eklenecek özellikle birlikte kullanıcılar artık yayınlanacak bir haftalık programları görebilecek.

Kullanıcıların izlediği ve beğendiği içeriklerin benzerlerini öneren YouTube, kullanıcılardan gelen geri dönüşleri göz önüne alarak bu yeni  özelliği platforma ekleyecek.

Kullanıcılardan gelen geri bildirimleri dinleyip uyguladıkları değişiklik için platformun ‘yeni bir görünüme’ sahip olduğunu belirten YouTube’un yeni özelliği ‘Guide’ ismiyle anılıyor.

Tatil ve eğlence zamanı planlamalarında kullanıcılara daha fazla deneyim sunmak adına bir çok yeni özellik geliştirdiklerini söyleyen YouTube resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla yeni özelliği ‘heyecan verici haber’ olarak belirtildi.

Bir haftalık yayınların programlarına ulaşabilmeye yarayan ‘Guide’ bölümüne erişmek için kullanıcılar masaüstünde bulunan ‘Canlı’ sekmesine tıklayıp ekranı yana doğru kaydırmaları yeterli. Bu işlemle birlikte kullanıcılar ana sayfalarında göremedikleri içerikleri görebilecek ve bekledikleri programın ne zaman yayınlanacağından haberleri olacak.

Platforma eklenmesi beklenen yeni özellik kullanıcılara ne zaman yayınlanacağı  ise şu an için bilinmiyor.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir