Ünlü Altın Yatırımcısı Tüm Bitcoin’lerine BTC Erişimini Kaybettiğini Açıkladı

BTC Erişimini Kaybettiğini Açıkladı

Bitcoin’i sık sık sert bir dille eleştirmesiyle tanınan ünlü altın yatırımcısı Peter Schiff, bugün sahip olduğu tüm Bitcoin’lerine erişimini kaybettiğini açıkladı.

Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında Bitcoin, Ether ve Bitcoin Cash’inin bulunduğunu açıklayan Schiff, Bitcoin’in fiyatı her ne olursa olsun elinde tutacağını söylemişti. Ancak bugün attığı bir tweet ile Bitcoin’lerini tuttuğu kripto para cüzdanına erişimini kaybettiğini söyledi.

Btc Son Durum

Schiff, “Şimdiye kadar elimde tuttuğum tüm Bitcoin’i kaybettim. Cüzdanım bozuldu ve şifrem artık kullanılamıyor. Bitcoin sahibi olmanın kötü bir fikir olduğunu biliyordum ama bu kadar kötü olduğunun farkına hiç varamadım.” diyerek konuyla ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı.

Kripto para topluluğunun geneli Schiff’in şifresini unuttuğunu düşünüyor. Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano da aynı görüşte olduğunu “Sorumsuzsanız ve şifrenizi unutursanız e-posta hesabınıza da aynı şey olur.” sözleriyle belirtti. Buna karşın Schiff’in şifresini unutmadığını söylemesi üzerine Pompliano, Schiff’in Bitcoin’ini kurtarmasına yardım etme teklifinde bulundu.

Kullandığı cüzdanın ShapeShift’in CEO’su ve kurucusu Eric Voorhees’in kurduğunu belirterek onun bile bir şey yapamayacağını söyledi.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir