Serdar Ortaç, Chloe Loughnan’ın arkadaşı olmayı hak ediyor mu?

Geçen yıl boşanmışlardı

Serdar Ortaç ve İrlandalı model Chloe Loughnan, 5 yıl evli kaldıktan sonra geçen yıl yollarını ayırmışlardı. Ancak o günden beri isimleri sıklıkla yan yana anılmaya devam ediyor.

Serdar Ortaç’ı sormuşlar

Son olarak Chloe Loughnan, bir alışvermiş merkezinde görüntülenmiş. Bir defile için Türkiye’ye geldiğini söylemiş. Kendisine elbette Serdar Ortaç hakkında sorular sorulmuş.

“Serdar sadece arkadaşım”

Chloe Hanım da şu cevabı vermiş: “Evliydik ve boşandık. Ama tekrar bir araya gelmek yok. O iş bitti. Serdar sadece arkadaşım”. Geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç’ın kendisi hakkında şarkı yazdığının hatırlatılması üzerine de “Gerçekten mi? Merak ettim” demiş.

Serdar Ortaç, Chloe Loughnan’ın arkadaşı olmayı hak ediyor mu?
MolatikÜnlülerSerdar Ortaç, Chloe Loughnan’ın arkadaşı olmayı hak ediyor mu?


Serdar Ortaç’ın, eski eşi Chloe Loughnan hakkında yaptığı ‘nafaka’ açıklaması çok konuşulmuştu. Chloe Loughnan, “Serdar sadece arkadaşım” dese de ortada yolunda gitmeyen bazı şeyler var. Sizce Serdar Ortaç, Chloe Loughnan’ın arkadaşı olmayı hak ediyor mu? “10 senelik hizmet” lafından sonra?

Serdar Ortaç, Chloe Loughnan’ın arkadaşı olmayı hak ediyor mu?


Geçen yıl boşanmışlardı Serdar Ortaç ve İrlandalı model Chloe Loughnan, 5 yıl evli kaldıktan sonra geçen yıl yollarını ayırmışlardı. Ancak o günden beri isimleri sıklıkla yan yana anılmaya devam ediyor.


Serdar Ortaç’ı sormuşlar


Serdar Ortaç’ı sormuşlarSon olarak Chloe Loughnan, bir alışvermiş merkezinde görüntülenmiş. Bir defile için Türkiye‘ye geldiğini söylemiş. Kendisine elbette Serdar Ortaç hakkında sorular sorulmuş.


“Serdar sadece arkadaşım”


“Serdar sadece arkadaşım”Chloe Hanım da şu cevabı vermiş: “Evliydik ve boşandık. Ama tekrar bir araya gelmek yok. O iş bitti. Serdar sadece arkadaşım”. Geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç’ın kendisi hakkında şarkı yazdığının hatırlatılması üzerine de “Gerçekten mi? Merak ettim” demiş.


“Kafamı hiç ağrıtmayan biriydi”


Çok değil, sadece birkaç hafta önce Serdar Ortaç, enteresan bir ‘nafaka’ açıklaması yapmış ve hepimizi şoke etmişti. Ortaç, Chloe Loughnan’ı kastederek “Hanıma 10 senelik hizmetinin karşılığında nafaka verdim. Kontrat yaptık. Kafamı hiç ağrıtmayan biriydi. Verdiklerim helal olsun” demişti.


‘Talihsizlik’ demiş

Chloe Loughnan ise beklentilerin dışında bir tepki göstererek bu nafaka açıklamasını yalnızca ‘talihsizlik’ olarak yorumlamış, “Üzüldüm, karısıydım, hizmetlisi değil” demişti.


Evlilik bir hizmet midir?


Kendinizi Chloe Loughnan’ın yerine koyun. Rica ediyorum yapın bunu. Eski eşiniz, evliliğinizi ‘hizmet’ olarak görüyor, hatta yetinmiyor bu şekilde tüm Türkiye’ye duyuruyor.


‘İçimizdeki İrlandalı’ diye mi?

En kibar tabirle gurur kırıcı bir laf değil mi bu? ‘Hizmet’ ne demek? Bu hangi ataerkil düşüncenin, bakış açısının ürünüdür? Chloe Loughnan ‘içimizdeki İrlandalı’ diye mi, Türkçeye bizim kadar hakim olmadığı için mi bu denli düşüncesiz bir kelime seçimi yapabiliyor Ortaç?


Fazla sakin…


Ben Chloe Loughnan’ın yerinde olsam bir daha Serdar Ortaç’ın S’sini duyduğumda bile tepki gösterirdim. Bir daha Serdar Ortaç’la aynı cümle içinde anılmak istemezdim. Chloe Loughnan fazla sakin ve olgun davranmış açıkçası.


“Kafamı ağrıtmazdı” ne demek yahu?


Chloe Loughnan, kibarlığından ‘talihsizlik’ olarak yorumlasa da bence bu açıklamasıyla, “Kafamı ağrıtmazdı” gibisinden şişkin egosuyla kalbimizi acayip kırmış oldu.


Çok da elzem değil gibi


Serdar Ortaç, Chloe Loughnan’ın arkadaşı olmayı hak ediyor mu? Bence değil. Chloe Loughnan her ne kadar “Serdar sadece arkadaşım” dese de kendisi için ‘hizmet’ açıklaması yapan birinin arkadaşlığı da ne bilelim sanki çok da elzem değil gibi…

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir